Завршен трећи Меморијални турнир "Александар Аврамовић"

9. 06. 2010

На теренима Спортског центра „Младост“ у уторак, 8. јуна 2010. г. одиграна је финална утакмица у малом фудбалу у оквиру трећег студентског Меморијалног турнира

„ Александар Аврамовић“ на коме је учествовало 16 екипа.  Победник турнира је екипа Кафе „Капетан“, која је савладала екипу „ТНТ“ резултатом 2:1. За најбољег играча турнира проглашен је  Дејан Ћетеновић (студент IIгодине Техничког факултета). Двема првопласираним екипамаи најбољем играчу пехаре је уручио професор Техничког факултета др Мирослав Бјекић.

Трунир је организован у знак сећања на Александра Аврамовића,једног од најбољих студената Електроенергетике, кога је у тренутку изненадне смрти од дипломе Техничког факултета делио само дипломски рад.