Дан студената 4.април

5. 04. 2013

Поводом обележавања Дана студената 4. априла, на Факултету Техничких Наука у Чачку, другу годину за редом одржан је студентски фестивал "Студент Фест".

Фестивал је започео у холу Факултета, где je одржан сајам стипендија за студенте, промоција талената факултета, студијских смерова Факултета намењена средњошколцима, као и првог броја студентског листа „САФТН Информер“.

студентфест

Приход од хуманитарног турнира у пикаду намењен је студентима са хендикепом који студирају на Факултету Техничких наука.

У музичком делу наступио је бивши студент Факултета, наш суграђанин Никола Радовић, финалиста серијала "Ја имам таленат".

Nikola Radovic

Организатор фестивала „Студент Фест“ је удружење Студент фест, у сарадњи са Градом Чачком и Канцеларијом за младе.