Huawei представио специјализоване курсеве за студенте Факултета техничких наука

28. 05. 2022

Студенти ФТН-а имали су прилику да се ближе упознају са већ постојећом сарадњом са компанијом Huawei, чије су представнице посетиле Факултет техничких наука у Чачку. Просторија 17 је била мала да прими веома посећену презентацију, где су представнице детаљно приказивале специјализоване курсеве намењене нашим студентима у оквиру ICT Huawei академије на нашем Факултету. Такође, студентима је представљена понуда за реализацију праксе у наведеној компанији уз могућност сталног запослења.

Huawei је глобални лидер у области информационо-комуникационих технологија и кроз њега студенти имају прилику да раде са најмодернијим високим технологијама као што су вештачка интелигенција, интернет ствари, 5G технологије, сајбер безбедност, паметни градови и слично.