Економијада и менаџеријада 2024

15. 05. 2024

Студенти Факултета техничких наука у Чачку учествовали су на овогодишњој манифестацији под називом „Економијада и менаџеријада 2024.“ која је ове године орагнизована у периоду од 8. до 12. маја у Требињу.

Град Сунца, комплекс који се налази у близини самог центра Требиња, био је овогодишњи домаћин за преко 1000 студената са више од 20 факултета. Студенти су се такмичили у различитим спортским активностима, као и у научном такмичењу. Поред тога, студенти су имали прилику да се упознају и друже са колегама из других градова са различитих факултета и да се добро забаве на концертима.

Студенти факултета техничких наука били су, као и увек, успешни у такмичарском делу. Освојили су друго место у мушкој одбојци, фудбалу и женском стоном тенису, а уз то и друго место и у научном такмичењу Elevator pitch.
Факултет техничких наука у Чачку упућује срдачне честитке свим учесницима овогодишње менаџеријаде.