Промоција дипломираних студената на Факултету техничких наука у Чачку

15. 06. 2024

На Факултету техничких наука у Чачку је у петак, 14. јуна 2024. године одржана свечана промоција студената који су своје дипломе стекли у школској 2022/2023. години.

Укупно је дипломирало 418 студената, 250 на основним, интегрисаним и мастер академским студијама и 168 на основним и мастер струковним студијама.

Дипломци су се окупили у великом амфитеатру факултета, где им се после интонирања химне „Боже правде“ обратила проф. др Данијела Милошевић, декан Факултета техничких наука у Чачку.
Честитала им је на посвећености и раду који су довели до изузетно значајног успеха као што је стицање дипломе високог образовања и истакла да поред захвалности коју треба да покажу према члановима породице, професорима и пријатељима који су им пружали подршку на путу стицања знања, као академски грађани буду свесни и одговорности која прати ово велико достигнуће. Декан факултета је истакла да је уверена да ће дипломци имати пуно професионалних изазова и успеха на свом каријерном путу, а у томе ће им помоћи знања и искуства стечена током образовног процеса.
Марко Павловић, студент продекан, је затим честитао својим колегама и пожелео им пуно успеха у даљем раду и животу. Знање стечено на факултету техничких наука ће им омогућити правилан избор будуће професије и  континуирани напредак.

Факултет техничких наука у име свих запослених честита дипломираним студентима и жели им пуно успеха на свим животним пољима.

Фотографије преузмите овде и овде.